Yücel Yapı Kimdir ?
Geçmişten Gelen Tecrübe...

1982’de başlayan, metal sektöründe faaliyet gösteren Yücel Cam Yapı Ltd.Şti.300 mt2.lik bir alandan 10.000 mt2. kapalı alana kadar büyümüş, geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat, profesyonel ekip ve montaj ekipleri ile bölgesinin lider kuruluşu haline gelmiştir.

Biz, 1982 yılından bugüne, yapı sektöründe kazandığımız bilgi, tecrübe ve gücü Yücel Cam Yapı Ltd.Şti. çatısı altında toplayarak; ürün ve hizmetlerimizi, Karadeniz'in, Türkiye’nin ve Dünya'nın her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir markayız.

Alüminyum profil ve aksesuar üretimi, dış cephe projelendirme, dış cephe imalat ve uygulama, proje bazlı satış, toptan satış ve perakende satış olmak üzere Türkiye’nin, yapı sektörüne aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz toplam 5.000 mt2 stok alanı ve 10.000 mt2 üretim alanı büyüklüğüyle, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize sipariş ürünlerini, uygun maliyet, hızlı teslimat, kaliteli ve güvenli alışveriş imkanları ile sunuyoruz.

Satış ve uygulama süreçlerindeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay öngörebiliyoruz. Bu nedenle sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap vermek ve daha pratik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizle sürekli iletişimde olmayı temel ilkelerimiz arasında sayıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.